Swissdent

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Swissdent - Gentle - šetrná bělící zubní pasta na citlivé zuby
  Bez daně: 256Kč 310Kč
  Maximálně šetrná zubní pasta je určena pro šetrné čištění a zesvětlení citlivých zubů. Hodnota abrazivity RDA 24 je jedna z nejnižších u bělicích zubních na trhu. Formule obsahuje tradiční SWISSDENT přírodní enzymy papain a bromelain, které pomáhají odstranit zubní plak. Vitamín E pečuje o dásně. Je..
 • Swissdent - Pure - ústní výplach
  Bez daně: 322Kč 390Kč
  Swissdent PURE je osvěžující antibakteriální ústní výplach pro svěží dech s prodlouženým účinkem proti špatnému dechu. Výplach je vhodný pro bělené zuby, neobsahuje alkohol a díky svému složení zpomaluje tvorbu zubního plaku. Doporučujeme používat každé ráno v kombinaci se SWISSDENT PURE zubní pasto..
 • Swissdent - Crystal - regenerační a bělící zubní pasta
  Bez daně: 322Kč 390Kč
  Regenerační zubní krém bez fluoridu Noční kůra pro vaše zuby. Unikátní spojení regenerace a bělícího efektu. Patentovaná formule je obzvláště vhodná pro citlivé nebo často bělené zuby. Doporučené užití jen pro večerní čištění zubů před spánkem a bez konečného vypláchnutí krému z úst. Díky tomu bu..
 • Swissdent - extreme - bělící zubní pasta
  Bez daně: 207Kč 250Kč
  Bělí velmi zabarvené zuby od tabáku, čaje, kávy nebo červeného vína. Aktivní látky: patentovaná nanotechnologie Nanoxyd® proniká do nejjemnějších spár skloviny a dosahuje optimálních bělích efektů. SWISSDENT švýcarská dentální kosmetika si klade za cíl zesvětlit povrch zubu pomocí kombinace enzymů a..
 • Swissdent - Extreme - ústní sprej s bělícím účinkem
  Bez daně: 149Kč 180Kč
  SWISSDENT vyvinul technologii OXY-gard, která odstraní nepříjemné aroma. Působením antioxidačního procesu zároveň odbarvuje pigmentace na povrchu zubní skloviny. Extrémně rychle odstraní z dechu i aroma kávy, cigarety či česneku. EXTREME sprej garantuje svěží dech až 3 hodiny po aplikaci. Protože je..
 • Swissdent - Extreme - ústní výplach
  Bez daně: 347Kč 420Kč
  Ústní výplach pro svěží dech s prodlouženým účinkem. Během péče o perfektní dech dokáže zuby též zesvětlit. EXTREME si poradí i s velmi aromatickými potravinami, nápoji či kouřením. Neobsahuje alkohol. Aplikujte v kratším odstupu po vyčištění zubů večer i ráno. Vyplachujte po dobu 30 sekund. Obje..
 • Swissdent - Pure - jemná bělící zubní pasta
  Bez daně: 215Kč 260Kč
  Enzymatická bělicí zubní pasta z modré řady PURE obsahuje trojitou dávku enzymů a je bez peroxidů. Bělící efekt je na bázi přírodních enzymů jako jsou papain, bromelain a actinidin, získávané z papáji, ananasu a kiwi. Obsahuje též speciální mikroperly, které se v ústech při čištění rozpustí a uvolní..