Roads

Zakladatelkou a kreativní osobou za značkou Roads je mladá irská podnikatelka Danielle Ryan. Její parfémy míří ke sjednocení a reflektují všechny aspekty moderní kultury. 

Trvalo více než dva roky, kdy Danielle spolupracovala se známými parfuméry, než vznikla současná ucelená kolekce parfémů. Zdrojem inspirace jí byly rozličná místa, lidé, určité momenty v historii, emoce, umění a zkušenosti.

Její parfémy jsou inspirovány novou generací.

Existuje mnoho důvodů, proč jsem chtěla vytvořit Roads, ale ten jeden byl pro mě nejvýznamnější. Chtěla jsem vytvořit uměleckou značku, která by nebyla limitována vlastní definicí, nebyla zařazená do jedné škatulky a nebyla omezená jen jednou ideou. Roads se prostě vyvíjí v interakci se zákazníky, nemají proto myšlenkové limity, mají prostě nádherný potenciál. 

Danielle Ryan

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Roads - Africa Collection - Afropolis - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Roads - Africa Collection - Afropolis  Afropolis je inspirován africkými městy, které jsou plné života, překypující ruchem a shonem a multikulturní stopou, kterou do sebe otiskují díky konstantně se promíchávajícím rasám a jejich kulturám. Z toho chaosu se vynořuje nové vědomí sama sebe, to, k..
 • Roads - Africa Collection - Big Sky - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Nebe nad Afrikou se zdá nekonečné. Není to jako na Západě, kde se nebe zdá jakoby olemované moderními budovami a nízkým horizontem. Nebe nad Afrikou je nesmírné a inspirující.  Tato vůně mluví k síle afrického nebe. Vyjadřuje se k symbióze mezi zasněženým vrcholkem Kilimandžára, te..
 • Roads - Africa Collection - I Am Dance - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Africkou Savanou je často rozléhá mocný a rychlý rytmus. Muži a ženy se účastní tanců, s nadšením a důvěrou. Pohybují se divoce a přitom ladně, jejich pohyby fascinují a svádí všechny kolem. Můžeme vidět, že jejich tanec ovlivnil taneční styly jinde ve světě (dobrým příkladem je například ..
 • Roads - Africa Collection - Past | Presence - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Past | Presence je projevem úcty mladým nigerijským spisovatelům Chinua Achebe a Wole Soyinka, kteří jsou pronásledováni pro svoji bystrost a přesná pojmenování. Jejich práce přitáhla pozornost daleko za hranicemi jejich vlasti.  Vůně Svěží bergamot a kouřový dotek černého čaje,..
 • Roads - Bitter End - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Vlny Altlaniku divoce narážejí na západní pobřeží Irska. Je to opuštěná a nepojmenovaná oblast s nádherným kouzlem. Drsný vítr se prohání po divokých loukách, plných trávy a bylin...  Vůně V tomto obrazu hledejte inspiraci parfému Bitter End. Je to vůně mokrého kapradí, která se mísí s du..
 • Roads - Clockwork - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Nonšalance a přitažlivost síly. Elegance a preciznost, perfektní propojení - jako správný tým. Existuje jen jediný cíl a jen oni ho mohou dosáhnout - společně, precizně, sehraní jako dokonale fungující hodinový strojek. Vůně V neobvyklé kompozici se zde spojují muškátový oříšek, černý pepř, ci..
 • Roads - Graduate 1954 - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Tento parfém je oslavou těch žen, které si zachovaly svoji svobodu a díky své ženskosti a eleganci dosáhli svých cílů. V této vůni se propojují padesátá léta s dnešními dny.  Vůně Parfém se otevírá elegancí tuberózy, frangipani, růžemi a heliotropem. V srdci parfému najdeme ovocné a květi..
 • Roads - Harmattan - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Je to rituál, který se již po celou věčnost opakuje, rok z rokem. To ten zvláštní vítr, který vane pouští jednou za rok a zanechává za sebou teplý jemný závoj. Tento parfém je jako dotyk jemného oudu, delikátního jako dech větru... Vůně Teplé tóny levandule, vetiveru, oudu, šafránu a..
 • Roads - Lights - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Tato vůně je jako světlo bytí a nespoutaného optimismu. Ohňostroj nečekaně silných pocitů. Vůně mnoha tváří a úžasných nuancí. Záblesky mnoha barev prosvětlují naše myšlenky. Z našeho světa mizí šedá, teď je vše barevné! Vůně Parfém se otevírá velmi čistě a jednoduše, s tóny bergamotu&..
 • Roads - Neon - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Neon! Neony byly symbolem osmdesátých let, stejně jako barevné oblečení New Wave. Neony mění noc na den a neustále doprovázejí celý noční život. Plná barev a elegantní,  představuje širokou škálu věcí, které nám činí radost a potěšení.  Vůně Neon je odvážná a neobyčejná kompozic..
 • Roads - Supernova - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Je to vůně prosycená vším, je tak zářivá a plná energie, naplněná nikdy nekončícími možnostmi a očekáváními. Tato tenze prostupuje vším a vytváří unikátní atmosféru. Vůně Petitgrain, bergamot, grepfruit, květy citrónovníku a jalovec stimulují všechny smysly. Koňak, zázvor a kardamon nechávají ..
 • Roads - This Weekend - EdP
  Bez daně: 2 562Kč 3 100Kč
  Není žádná předtucha, není žádný dlouhý stín, který by ohlašoval něco velkého a důležitého. Stačí jeden pohled a celý svět je najednou vzhůru nohama. Slova zde nemají žádnou váhu. Něco, co je tak velké a úchvatné, žádná slova nepotřebuje. Vůně Inspirující a elegantní předehra se komponová..