Renier Perfumes

Renier Rodriguez Mendez (* 1979) je malíř a umělec, který miluje realistický i surrealistický styl malování. Začínal tvorbou keramiky a později se zaměřil na olejomalby. Ve svých dílech experimentoval s abstrakcí, aby se posléze přesunul směrem ke klasickému stylu malby. Studoval s Rene De La Torre a Lorenzem Linaresem. Jeho práce jsou vystavovány ve Francii, Španělsku, Lucembursku, Kanadě nebo Dominikánské republice. Renier Mendez žije v současné době v Praze. 

“Od dětství jsem byl umělcem, milovníkem a tvůrcem surrealistických a romantických maleb. Jelikož můj děda i otec byli malíři, trávil jsme od dětství čas v dílně a tvořil obrazy, koncepty, symboly, které jsem viděl v mém vlastním vizuálním a barevném světě. 

Některým lidem se vybaví určité barvy, pokud ucítí čerstvý déšť nebo květiny, a jsou lidé, kteří cítí slunce a vůni květin, když vidí nějaké umělecké dílo. 

Já jsem časem objevil nový svět, úžasný svět vůní a začal jsem tvořit své vlastní vůně, do kterých jsem vložil srdce, lásku a umění stejně tak jako do každého svého malířského díla.

Inspirací pro mé malby jsou pocity a emoce temné, tajemné, napínavé, silné, milující, radostné a tvořivé. Každý parfém je nádhernou malbou a každá malba je nádherným parfémem. 

Každý tah štětcem má svou vlastní vůni.”  

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
  • Renier Perfumes - Black Rain - EdP
    Bez daně: 1 488Kč 1 800Kč
    Jeho vůně byla inspirována obrazem, který se jmenuje Black Rain. Je to parfém exkluzivní a plný tajemství, déšť inspirace pro tvůrčí osobnosti. Není to parfém sledující konvenční pravidla trhu. Je zvláštní a umělecký. Tento “černý déšť” dodá člověku, který jej použije, punc čehosi neznámého a zvl..