Pečující laky na nehty

Pečující laky na nehty

Po úspěchu a mnoha oceněních řady péče o nohy a péče o ruce uvedla Margaret Dabbs na trh očekávanou řadu laků na nehty - úplně unikátní a o pečující složky obohacené laky, prezentované ve velmi elegantním balení se zlatými doplňky. 

Tak jako ve všech proslulých a inovativních produktech od Margaret - i zde najdete pouze ingredience té nejvyšší kvality, které poskytnou Vaším nehtům dlouhotrvající péči, lesk a barvu.  

Speciální složení bylo vytvořeno přímo Margaret, když chtěla přitáhnout pozornost na zdravé a vitální nehty jako součást péče o ruce a nohy. Obsažený vitamín E nehty posiluje a extrakty z divoké růže pomáhají nehty revitalizovat a přispívají k ochraně před infekcemi. Jako bonus zanechávají Vaše nehty voňavé - my v Infragranti potvrzujeme, že opravdu voní po divokých růžích. Tyto unikátní kompozice jsou také bez zatěžujících formaldehydů, toluenu nebo DPB. Nehty tak zůstávají zdravé i po odstranění laku.

Barevná škála laků na nehty je tématicky zaměřena na jména anglických květin. Tyto krásné odstíny s leskem si vzaly inspiraci z přírody. 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit::