Margaret Dabbs

Krásné a dobře upravené nohy jsou její vášní. V roce 1998 založila Margaret Dabbs ve Veké Británii svoji první pedikérskou kliniku. Byla průkopníkem toho, čemu se dnes říká medicínská pedikůra.

“Na konci vaší schůzky s kosmetikou Margaret Dabbs budou Vaše nohy zcela proměněny!"

Vogue, Prosinec 2014

Margaret Dabbs je královnou pedikůry.

Její recept na úspěch je založený na holistickém přístupu ke zdraví a ke kráse, který předává dál prostřednictvím skvěle vyškolených profesionálů. Pro manikérské a pedikérské ošetření používá její tým vlastní kosmetiku. Kosmetika Margaret Dabbs získala také mnoho ocenění z řad odborníků i zákazníků.

Vize Margaret Dabbs je vyvíjet a vyrábět luxusní a vysoce účinné produkty pro zdravé nohy a nehty.

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Dárkový poukaz - SUPREME MANICURE BY MARGARET DABBS LONDON
  Bez daně: 570Kč 690Kč
  ABSOLUTNÍ MANIKÚRA, ABSOLUTNÍ VÝŽIVA.  Stvořena nejen pro dokonalý tvar nehtů, ale také pro péči o pokožku ruky.   Ošetření SUPREME MANICURE BY MARGARET DABBS LONDON zahrnuje: Úprava nehtů patentovaným pilníkem Margaret Dabbs London. Hloubkové vyživení nehtů a jemn..
 • Dárkový poukaz - SUPREME PEDICURE BY MARGARET DABBS LONDON
  Bez daně: 818Kč 990Kč
  Absoulutní pedikúra. Absolutní výživa. Stvořena nejen pro dokonalý tvar nehtů, ale také pro péči o pokožku nohy.   Ošetření SUPREME PEDICUREBY MARGARET DABBS LONDON zahrnuje: Úprava nehtů patentovaným pilníkem Margaret Dabbs London. Použití profesionální brusky k úpr..
 • Margaret Dabbs - BB-base - Podkladový krycí lak na nehty
  Bez daně: 405Kč 490Kč
  Podkladový lak na nehty s lehce krycím efektem.  Po úspěchu a mnoha oceněních řady péče o nohy a péče o ruce uvedla Margaret Dabbs na trh očekávanou řadu laků na nehty - úplně unikátní a o pečující složky obohacené laky, prezentované ve velmi elegantním balení se zlatými doplňky.  ..
 • Margaret Dabbs - Matte-base - Univerzální podkladový lak na nehty
  Bez daně: 405Kč 490Kč
  Matte-base - univerzální podkladový lak na nehty. Po úspěchu a mnoha oceněních řady péče o nohy a péče o ruce uvedla Margaret Dabbs na trh očekávanou řadu laků na nehty - úplně unikátní a o pečující složky obohacené laky, prezentované ve velmi elegantním balení se zlatými doplňky.  T..
 • Margaret Dabbs - Treatment enriched nail polish top coat - Pečující výživný nadlak
  Bez daně: 405Kč 490Kč
  Po úspěchu a mnoha oceněních řady péče o nohy a péče o ruce uvedla Margaret Dabbs na trh očekávanou řadu laků na nehty - úplně unikátní a o pečující složky obohacené laky, prezentované ve velmi elegantním balení se zlatými doplňky.  Tak jako ve všech prosluných a inovativních produ..
 • Margaret Dabbs - 3 STEP Kit - sada Tři kroky v péči o nohy
  Bez daně: 1 975Kč 2 390Kč
  Profesionání pilník na nohy Odstraňuje mozoly a zrohovatělou kůži, efektivně a bezpečně. Je základním produktem profesionální péče Margaret Dabbs.​ Byl vyvinut na bázi technologie  komprese krystalů. Elegantní design a tělo z nerezové oceli garantují rychlé a jednoduché použití s optimálními..
 • Margaret Dabbs - Discovery Kit Fabulous Foot - Sada péče o nohy
  Bez daně: 1 231Kč 1 490Kč
  Tato startovací stylová sada obsahuje kombinaci vhodných produktů pro efektivní péči o Vaše nohy. Všechny produkty jsou v identickém balení, jako mají originální velikosti produktů. Sada může být prvním seznámením s kvalitou produktů Margaret Dabbs, může být také praktickým balením na cesty nebo můž..
 • Margaret Dabbs - Discovery Kit Fabulous Hand - Sada péče o ruce
  Bez daně: 1 231Kč 1 490Kč
  Tato startovací stylová sada obsahuje kombinaci vhodných produktů pro efektivní péči o Vaše ruce. Všechny produkty jsou v identickém balení, jako mají originální velikosti produktů. Sada může být prvním seznámením s kvalitou produktů Margaret Dabbs, může být také praktickým balením na cesty nebo můž..
 • Margaret Dabbs - Foot Care - Hygiene Foot Creme - Luxusní hygienický krém na nohy
  Bez daně: 570Kč 690Kč
  Balzám vazelinové struktury, který se ovšem velmi rychle vstřebává díky ojedinělé frakci emu oleje. Po aplikaci je pokožka nohou sametově jemná a nemastná. Eliminuje pocení pokožky nohou a působí antisepticky.  Balení 100 g Doporučení a efekt Pomáhá zmírnit a léčit příznaky m..
 • Margaret Dabbs - Foot Care - Exfoliační pěna na nohy
  Bez daně: 570Kč 690Kč
  Exfoliování pokožky Vašich nohou až k dokonalosti... Exfoliating Foot Mousse je lehká a nádherně krémová pěna. Noblesní scrub, díky kterému budou vaše nohy opěk sametově hladké. Aktivní složky pěny pomáhají odstraňovat odumřelé vrstvy pokožky. Emu olej dodá pokožce vlhkost. Výsledkem aplikace ..
 • Margaret Dabbs - Foot Care - Intensive Hydrating Foot Lotion - Intenzivní hydratační lotion na nohy
  Bez daně: 736Kč 890Kč
  Tento bohatý a krémový lotion, oceněný několika cenami,  je pravým balzámem na hohy. Zůstávají po něm hladké a hedvábné. Lotion je ihned absorbovám, obnovuje hydrataci pokožky a poskytuje jí potřebnou záladní výživu. Hvězdou mezi ingrediencemi je zde australský emu olej. Emu olej obsahuje př..
 • Margaret Dabbs - Foot Care - Intensive Hydrating Foot Soak - Hydratační koupel na nohy
  Bez daně: 736Kč 890Kč
  Luxusní koupel na nohy. Margaret Dabbs intenzivní hydratační koupel na nohy nádherně znovu hydratuje vaše nohy. Také stimuluje krevní oběh a uvolňuje mysl. Pohodlně se posaďte a nechte se hýčkat touto intenzivní péčí a jemnou vůní této luxusní koupele. Vaše nohy se budou po koupeli cítit vláčn..