Maison Francis Kurkdjian

"Rozhodl jsem se, že před své jméno připojím slovo "Maison" (dům). Není to jen stylistický záměr, spíše tím chci vyjádřit to, čemu věřím: dům má duši a historii, obyvatele a přátele a někdy děti. Všechny tyto emoce, které se se slovem "dům" spojují, oživují můj sen: vytvářet kolem sebe auru velkého štěstí tak, aby mi to dovolilo inspirovat a těšit ostaní.

Můj "dům" spojuje dohromady různé aktivity. Prvně je to moje práce jako designéra parfémů pro módní a luxusní značky. Dále od roku 2001 tvořím privátní kompozice pro soukromou klientelu - na ní spolupracuji s dalšími umělci z Paříže, Versailles a New Yorku. Toto byl základ, který vedl k vytvoření vlastní řady se značkou Maison Francis Kurkdjian.

Proč tato produktová linie? Den za dnem, víc a víc, parfém pro mě existuje jako součást umění žít, jako transcendentní přístup k životu. Krása parfému vyjadřuje jednak intimitu a jednak obecně platné principy. Jeho kouzlo se nedá kontrolovat a my jsme s ním svolní nechat proudit naše emoce - jakkoli volně a primitivně. Žijeme díky němu společně ve světě, kde o nás vůně poskytují zprávu, ve světě, kde stojí za to žít i snít."

Francis Nourhan Kurkdjian

 

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Maison Francis Kurkdjian - Á la rose - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Růže je královna květin a její zpracování je zároveň i jednou z nejvrcholnějších disciplín parfumerářství. Francis Kukrdjian vzal esence ze stopadesáti Bulharskýchr růží a z dvstepadesáti růží Rosa Centifolia a vytvořil báječnou svěží, dřevitě - květinovou vůni, ódu na ženskost a večnou ne..
 • Maison Francis Kurkdjian - Amyris femme - EdP
  Bez daně: 3 463Kč 4 190Kč
  Zářivý parfém, zrozený z okázalého setkání stromu Amyris z Jamaiky a vzácného florentýnského kosatce. Tóny vůně Pomeranč z Kalifornie, amyris z Jamaiky, florentýnský kosatec, vetiver z Haiti, pižmo, ambra Flakón Inspirací pro flakóny Maison Francis Kurkdjian je krystal, který nalezl Fred..
 • Maison Francis Kurkdjian - Amyris femme - tělový krém
  Bez daně: 1 314Kč 1 590Kč
  Výživný a zvláčňujíci tělový krém s bambuckým máslem poskytuje vaší kůži úžasnou jemnost. Obsah: 150 ml Vůně Zářivý parfém, zrozený z okázalého setkání stromu Amyris z Jamaiky a vzácného florentýnského kosatce. Tóny vůně Pomeranč z Kalifornie, amyris z Jamaiky, florentýnský kosatec, v..
 • Maison Francis Kurkdjian - Amyris homme - EdT
  Bez daně: 2 967Kč 3 590Kč
  Zářivý parfém, zrozený z okázalého setkání stromu Amyris z Jamaiky a vzácného florentýnského kosatce. Tóny parfému Rozmarýn z Maroka, sicilká mandarinka, Amyris z Jamaiky, florentýnský kosatec, tonka absolute, dřevité tóny Flakón Inspirací pro flakóny Maison Francis Kurkdjian je krystal,..
 • Maison Francis Kurkdjian - APOM pour femme - EdP
  Bez daně: 3 273Kč 3 960Kč
  APOM je koncentace "kousku mně" .  APOM je inspirací, která přichází k Francisu Kurdjianovi z krásy muže a ženy, z harmonických barev a chutí středního východu, o kterých mu tak často vyprávěla jeho matka a kterou objevil během svých cest do Libanonu. APOM je síla a jemnost pomerančový..
 • Maison Francis Kurkdjian - APOM pour femme - tělový krém
  Bez daně: 1 314Kč 1 590Kč
  Výživný a zvláčňujíci tělový krém s bambuckým máslem poskytuje vaší kůži úžasnou jemnost. Balení: 150 ml Vůně APOM je koncentace "kousku mně" .  APOM je inspirací, která přichází k Francisu Kurdjianovi z krásy muže a ženy, z harmonických barev a chutí středního východu, o kter..
 • Maison Francis Kurkdjian - APOM pour homme - EdT
  Bez daně: 2 909Kč 3 520Kč
  APOM je koncentace "kousku mně" .  APOM je inspirací, která přichází k Francisu Kurdjianovi z krásy muže a ženy, z harmonických barev a chutí středního východu, o kterých mu tak často vyprávěla jeho matka a kterou objevil během svých cest do Libanonu. APOM je síla a jemnost pomerančový..
 • Maison Francis Kurkdjian - Aqua Universalis - EdT
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Voda pro každý účel. Pro všechny a pro všechno. Pro všechny věci v jednom dni. Patří ke všem a ke všemu. Je rozhraním mezi kůží a látkou, mezi zemí a nebem. Tóny vůně Bergamot a citrón ze Sicílie, bílý bouquete, lehké a mošusové dřevo. Flakón Inspirací pro flakóny Maison Francis Kur..
 • Maison Francis Kurkdjian - Aqua Universalis - tělový krém
  Bez daně: 1 314Kč 1 590Kč
  Výživný a zvláčňujíci tělový krém s bambuckým máslem poskytuje vaší kůži úžasnou jemnost. Vůně Bergamot a citrón ze Sicílie, bílý bouquete, lehké a mošusové dřevo Balení: 150 ml   ..
 • Maison Francis Kurkdjian - Aqua Universalis forte - EdP
  Bez daně: 3 876Kč 4 690Kč
  Vonná kompozice má ty stejné "slunečné" emoce, jako klasická Aqua Universalis EdT, ale přidává vzpomínku, jiskřivost a intenzitu k citrónu a lili z klasické verze. Výsledkem je vzácná a téměř nekonečně držící vůně. Vůně Stále je zde zastoupen sicilský citrón, ale ve spojení s bergamotem je v n..
 • Maison Francis Kurkdjian - Aqua Vitae - EdT
  Bez daně: 3 223Kč 3 900Kč
  Citón - dřevo - mošus Aqua Vitae znamená v překladu z latiny "voda života" nebo také "živá voda". Tato toaletní voda je inspirovaná životem jako takovým. Parfumér Francis Kurkdjian pečlivě vybíral nejnoblesnější materiály nejvyšší kvality. Tóny vůně Citrón z Kalabrie, mandarinka ze Sicílie..
 • Maison Francis Kurkdjian - Aqua Vitae - tělový krém
  Bez daně: 1 314Kč 1 590Kč
  Výživný a zvláčňujíci tělový krém s bambuckým máslem poskytuje vaší kůži úžasnou jemnost. Balení: 150 ml Vůně Citón - dřevo - mošus Aqua Vitae znamená v překladu z latiny "voda života" nebo také "živá voda". Tato toaletní voda je inspirovaná životem jako takovým. Parfumér Francis Kurkdji..