Carner Barcelona

Carner Barcelona

"Má práce není jen o vytváření vůní, je to také o evokování vzpomínek, sdílení zkušeností a zprostředkování emocí." Sara Carner

CARNER Barcelona je exklusivní linie parfémů, které čerpají inspiraci z jedinečných lidských emocí, zkušeností a krajiny pomíjivých a přesto tak významných momentů života. Kolekce vůní je navržena s řemeslnou dovedností a s čistým parfumerářským uměním. Sara Carner vsadila na nejvyšší možnou kvalitu použitých ingrediencí vážených a na angažování těch nejlepších parfumerářů známých pro jejich brilantní kreativitu.

Ačkoli každá kompozice má charakteristické neobyčejné aroma, je v nich společný akord, který je pro společný celek charakteristický a celek propojuje. Zároveň evokuje filosofii značky: rozpoznatelné vůně pro individuality, které si čistě pro sebe volí jedinečnost a labužnicky si vychutnávají luxus být unikátní.


Sara Carner

Spolu s dalšími pěti bratry a sestrami strávila dětství na idylickém katalánském venkově. Vždy měla v sobě vášeň objevovat nové věci. Tato vášeň ji přivedla za hranice nekonečných polí venkova, do velkoměst, světa businessu a epicentra kultury. K vášni pro parfémy a e splnění snu ji přivedla také záliba sbírat vonné svíce a flakóny.

Po kariéře ve sféře financí hledala nové cíle a výzvy. Odstěhovala se do New Yorku, do města, kde se plní sny. Zatímco dokončovala studia MBA na prestižní Kolumbijské univerzitě, objevila v sobě podnikatelského ducha, který jí později pomohl zhmotnit její lásku pro niché parfémy. Pracovala po boku těch nejlepších ve světě luxusních vůní. Vytoužený den přišel, když se její vášeň a tvrdá práce propojily. Po letech v kosmetickém businessu a po letech hledání autentických vůní inspirovaných pravdivými emocemi a zkušenostmi se konečně narodila vysněná značka CARNER Barcelona. Sara se vrátila domů do Barcelony, inspirace začala proudit. Pracovala po boku výzamných nosů jako Daniela Adrier a Christophe Raynaud a přivedla tak do života své voňavé sny. Vytvořila unikátní parfémy, které nyní může sdílet s ostatními.

 

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Carner Barcelona - Black Collection - Black Calamus - EdP
  Bez daně: 4 099Kč 4 960Kč
  Calamus (puškvorec), ten jemná zelená tráva s kořeněnou suchou notou připomínající skořici zahajuje svoji show svým průnikem přes záplavu zelených lístků. Je obklopen tmavými balzamikovými tóny, které víří svoje kouřové závoje kolem zeleného srdce puškvorce. Je to hluboce osvěžující, kořeněná a..
 • Carner Barcelona - Black Collection - Rose and Dragon - EdP
  Bez daně: 4 099Kč 4 960Kč
  Bylo osudem rozhodnuto, že princezna bude obětována hroznému drakovi. Statečný Georg ale vyzval draka na souboj. Zvládl prchat před jeho plameny a nakonec ho svým mečem skolil. Tam, kde se temná dračí krev vpila do země, vyrostli tmavě rudé růže - ty pak byly darem princezně, kterou Georg zachránil...
 • Carner Barcelona - Black Collection - Sandor 70´s
  Bez daně: 4 099Kč 4 960Kč
  Toto je velmi výjimečné místo k vidění! Nejvyšší místa Barcelony. Kultovní bar, kde je vzduch nasycen omamným aroma sladkého cigaretového kouře a typickým aroma kůže starých křesel. V parfému Sandor 70's se tóny španělské kůže míchají s elektrizujícím sladkým kouřem. Výsledkem je brilantní zkušenost..
 • Carner Barcelona - Costarela - EdP
  Bez daně: 1 645Kč 1 990Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Carner Barcelona - Cuirs - EdP
  Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
  S nostalgií evokuje začátek éry uměleckých řemeslníků a dílen, kde byl vzduch naplněn vůní právě vyčiněné kůže. Cuirs Eau de Parfum ​se svým silným a nezávislým charakterem založeným na šafránu, který se mísí s hřejivostí noblesního dřeva, nás svádí k objevování...v jeho srdci je zemité aroma nag..
 • Carner Barcelona - D600-EdP
  Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
  Ranní ruch velkoměsta se mísí s přívalem svěžího vzduchum který proudí otevřeným oknem. Las Ramblas a La Boqueria se plní a ožívají každodenními aktivitami, jako je nákup čerstvých baget, ovoce a koření​, které uvoňuje exotickou směs vůní. Jak postupně ulice ožívá a středozemní moře prohřívá den, pa..
 • Carner Barcelona - El Born - EdP
  Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
  Neuvěřitelně krémový parfém Carner Barcelona V El Born je schovaná jemná letní noc v nádherné pulzující Barceloně. Staré antikvariáty, drahé butiky a kultovní obchody s botami jsou zavřené. Nyní, když se vše uklidňuje a vzduch je čistý, vane do města z..
 • Carner Barcelona - Palo Santo - EdP
  Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
  Svůdná a vábivá vůně teplého karamelu je obalená sladkostí tonka fazolí a kořeněným vetiverem. Toto trio je zahalené dřevitě - kouřovým dotekem posvátného stromu PaloSanto, jehož síly po staletí používali šamani jižní Ameriky. Věřili, že Palo Sant je ochrání před nemocemi a čarod..
 • Carner Barcelona - Rima XI - EdP
  Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
  Rima XI je pocta nedosažitelné a mysické Femme Fatale. Začátek vůně je teplý a smyslný, se srdcem z muškátového oříšku a indického jasmínu. Nadšená čistota zde roztahuje svá křídla.  Setkáváme se se silou skutečné přírody: mystickou a sensitivní, s neviditelnou silou destrukce, nen..
 • Carner Barcelona - Tardes - EdP
  Bez daně: 2 140Kč 2 590Kč
  Projev úcty míru a harmonii pozdního letního odpoledne. Parfém, který je čistý, klidný a zahalující svého nositele. Klidná procházka pšeničným polem a mandlovým hájem, když se pomalu ztrácí světlo letního dne a teplý vzduch hladí tvoji kůži...s obdivem ke kráse slunce které začíná zapad..