Atelier Cologne

Atelier Cologne, to jsou Sylvie Ganter a Christophe Cervase, parfém je u nich vášní a posláním současně. Má být vytvořen životní silou(mízou), má být klasický a má se stát legendárním. Z tohoto důvodu se tito dva zcela upsali  Eau de Cologne. Jejich láska ke klasickému a krásnému je jednoduše přivedla k tomu zřídit "Dufthaus" (vonný dům), který se výhradně věnuje jejich velké vášni , kolínské. Kvalitní kolínká plná charakteru může být používána  jako Eau de Parfum, neboť svojí  mistrovskou kreací mohou také tyto koncentrace mít rysy EdPs: vysokou trvanlivost s magickou Cologne-svěžestí. Sylvie a Christophe mají v úctě zakladatele Colognes, kolínský dům Farina, chtěli  ale vdechnout transparentním, svěžím vůním  více komplexosti a trvanlivosti. Výsledky jejich práce můžete nyní objevit i zde na Infragranti. Představujeme Vám krásnou kolekci nezaměnitelných kolínkých, které svými koncentrovanými vzorci tvoří jedinečné dlouho držící vůně.

Řadit podle:
Show:
Zobrazit::
 • Atelier Cologne - Ambre Nue - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 810Kč 2 190Kč
  Ambre Nue, to je zelená mandarinka a bergamot obklopující teplou ambru skořicí ze Sri Lanky. Kompozici doplňuje orchidej nigritella rubra. Hlava: mandarinka z Itálie, sicilský bergamont, afrikán z Eygpta Srdce: orchidej nigritella rubra, skořice ze Srí Lanky, benzion z Thajska Tělo: cistus laba..
 • Atelier Cologne - Bergamote Soleil - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 397Kč 1 690Kč
  Je to ta samá rušná ulice, lemovaná těmi stejnými bergamoty, jejichž větve jsou plně naložené citrusy. Ta ulice končí u té samé snové vily, kde už byli jednou před tím, před mnoha lety.Tehdy byli mladým zamilovaným párem, stromy byly trochu menší a před nimi byla nadějná budoucnost... V nádvoří v..
 • Atelier Cologne - Bois Blonds - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 860Kč 2 250Kč
  "Šeptáte. Váš dech je zrychlený. Zlaté sluneční paprsky prosvěcují koruny stromů. Náhle se objevily na obloze barvy soumraku. Zdá se, jako by mnoho hodin proběhlo v jednom okamžiku nebo jako by se čas zastavil. " Náročná a přeci radostná, vážná a i vzletná - tak se prezentují nejušlechtilejší dře..
 • Atelier Cologne - Cédrat Enivrant - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 446Kč 1 750Kč
  S touto vůní se vrací ateliér Cologne v roce 2014 ke svým počátkům. Vývoj vysoce kvalitní Eau de Colognes je výhradně připisován tomuto ateliéru, přičemž koncentrace Cologne Absolue je kolem 18 %. Kolekce - Originály domu - se skládá ze svěžích vůní, které jsou interpretovány nejrůznějšími způsoby. ..
 • Atelier Cologne - Collection Métal - Camélia Intrepide - Cologne absolue
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Atelier Cologne - Collection Métal - Emeraude Agar - Cologne absolue
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Popis produktu připravujeme. ..
 • Atelier Cologne - Collection Orient - Encens Jinhae - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Okvětní lístky třešňových květů poletují snovou krajinou v jemném vánku, jakoby to byly sněhové vločky. Najednou - beze slova - se před ním objevila Ona a On byl ihned okouzlen jejíma černýma očima. Jestlipak by mohla podlehnout jeho kouzlu ... uvažoval. Její krása byla tak perfektní a uniká..
 • Atelier Cologne - Collection Orient - Mimosa Indigo - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Byla to dlouhá noc, ona seděla v taxíku, který se ubíral k domovu. V přiléhavých purpurových šatech vypadala božsky. Mohla cítit pohledy lidí na svém těle. Z dálky najednou uslyšela hudbu, která se linula z džezového klubu. Požádala řidiče, aby zastavil. Pomalu otevřela dveře, kr..
 • Atelier Cologne - Collection Orient - Philtre Ceylan - EdP
  Bez daně: 4 008Kč 4 850Kč
  Byl posedlý prací - dny, týdny, měsíce. Kdo ví, jak dlouho mu trvalo vytvořit tento nápoj lásky! Ona byla tak neuvěřitelně krásná, ale byla nedotknutelná. Byl to proradný plán. Požádal jí o ranní schůzku v parku - schůzku v době, kdy byly třešňové květy v plném květu. O pár let později si uvědomi..
 • Atelier Cologne - Collection Orient - Poivre Electrique - EdP
  Bez daně: 3 793Kč 4 590Kč
  Měli představu, že se budou plavit na východ, hledali prostě dobrodružství a nové výzvy. Vlny volaly jejich jména a lákaly je k následování. Hledali sami sebe, to je to, co měli společné. Jak vstoupili na břeh nového kontinentu, jejich velký sen se stal skutečností. Štastní se rozběhli vstříct sv..
 • Atelier Cologne - Collection Orient - Tobacco Nuit - EdP
  Bez daně: 4 008Kč 4 850Kč
  Byl to jeho večer. Hosté klubu byli fascinováni jeho hrou na saxofon. Jeho oči klouzavě přjížděli po davu lidí...najednou ji uviděl. Vypadaly nádherně, dlouhé uhlově černé vlasy a jasné purpurové šaty. Ale byla to skutečně pravda? Přišla přímo k němu a něco mu šeptala do ucha. Jeho srdce se málem..
 • Atelier Cologne - Grand Néroli - Cologne Absolue
  Bez daně: 1 446Kč 1 750Kč
  "Okno bylo doširoka otevřené, aby se dovnitř dostalo odpolední slunce a vůně květů pomerančovníku. Vplétala si živé květy do vlasů a její oči zářily vzrušením a radostným očekáváním. Během konečných příprav se její emoce podobaly vichřici. Přestala s přípravami, aby snila o tom, co ji čeká. Bylin..